Zajęcia zdalne

luty

1.2.2022

Dzień dobry,

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26,01,2022r. przechodzimy na nauczanie zdalne do końca trwania ferii w całej Polsce..

Wynika z tego, że zjazdy w lutym będą przeprowadzone w formie zdalnej.

Uprasza się wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, o zainstalowanie na telefonie lub komputerze platformę zoom, ponieważ przez nią będziecie Państwo uczestniczyć w zajęciach. Na strefie słuchacza będą znajdowały się hasła i loginy, które trzeba przepisać w odpowiednie miejsca na platformie zoom. W razie problemów zjazd obsługuje numer telefonu: 663733540.

Zajęcia praktyczne dla Opiekuna Medycznego formy stacjonarnej oraz Opiekunki Środowiskowej będą odbywały się w szkole przy ul. Kazimierza Wielkiego 17.

W załączniku znajdują się wewnętrzne procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Proszę się z nimi zapoznać.